Biosalt Yastık (64x43x12cm)

Stok Kodu :

Ürün İçeriği

Fiyatı : 1,849.82 TL 0.00 TL
Havale İle 1,849.82 TL
'den
Başlayan Taksitlerle

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0(212) 594 10 78

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Mobilya Kategorisinde İstanbul içi Ücretsiz Teslimat
10 ila 45 Günde Gönderim
Ücretsiz Kurulum

Ürün Özellikleri


ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

Kaya Tuzu Terapisi

 

Yastık yüzeyinde bulunan doğal kaya tuzu ısındığı zaman yaydığı negatif iyonlar sayesinde ortamdaki pozitif iyonları nötralize ederek havanın temizlenmesini sağlar. Bu durum daha rahat nefes almayı sağlayarak uyku kalitenizi artırır.

5 Bin Yıllık Doğallık

Doğal Kaya Tuzu

Bambi Yatak’ın bilinen tarihi en az 5 bin yıl öncesine dayanan Çankırı Tuz Mağarası’ndan çıkarılan doğal kaya tuzu ile geliştirdiği Biosalt Yastık, vücuttan statik elektriği uzaklaştırarak bio-ritmin kurulmasını destekliyor ve böylece uyku düzeniyle kalitesini artırıyor. İnsan vücudunun ihtiyacı olan 92 elementten 84’ünü dengeli bir şekilde içeren tuz, ortama yaydığı negatif iyonlar sayesinde elektronik aletlerden yayılan pozitif iyonları nötralize ederek daha rahat nefes alınmasına yardımcı oluyor. Himalaya tuzundan daha saf olduğu bilimsel olarak kanıtlanan, doğal minerallerle zenginleşmiş özelliği sayesinde sağlık açısından mucizevi etkiye sahip Çankırı Doğal Kaya Tuzu, Bambi Biosalt ile Tuz odası etkisini yatak odanıza taşıyor.

 

 

Kaya Tuzunun Terapi Etkisi

BioSalt Yastık ile Sağlıklı Uykular

- Çankırı bölgesinden elde edilen doğal kaya tuzu BioSalt Yastık ile buluşarak rahatlığı ve ferahlık hissini yatak odanıza getiriyor.

- Yatak kumaşına ileri teknoloji ile apre edilmiş kaya tuzu, vücuttaki ısıyı ve nemi dengeleyerek N-REM uyku evresine geçişi kolaylaştırır. N-REM uyku evresi, vücudun dinlenmesini sağlayan uyku evresidir. 

- Vücutta statik elektriği de absorbe ederek, bio-ritmin kurulmasını destekler, uyku düzeninin sağlanmasına yardımcı olur, uyku kalitesini artırır.

- Yaydığı negatif iyonlar sayesinde havadaki pozitif iyonlar ile etkileşime geçerek ortamdaki havayı nötralize eder ve daha rahat nefes almanızı sağlar.

- Biosalt kumaşı diğer kumaşlara göre %80 daha az toz tutmasıyla daha rahat bir kullanım sağlar.

Yastığınız Hava Alsın

Özel Delikli Visco Sünger

Süngerin özel olarak tasarlanmış, hava alabilen delikli yapısı ile hem uykunuzda terlemeyi önlemeye, hem de bakteri oluşumunu engellemeye yardımcı olan Biosalt Visco Yastık size kaliteli bir uyku sunuyor.

 

 

Katlanabilir Biosalt Yastığınız Her Yerde Sizinle

Katlanabilir Konfor

Katlanabilir elastik yapısı sayesinde gittiğiniz her yere rahatlıkla götürebileceğiniz, taşınabilir Biosalt Visco Yastık ile gittiğiniz her yerde evinizdeki konforu yaşabilir, tertemiz uykuya her yerde kolaylıkla erişebilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı